Usługi
Jeśli planujesz remont biura w Warszawie to dobrze trafiłeś.
To, co wyróżnia naszą firmę to przede wszystkim doświadczenie, wysoka jakość i zadowolenie Klientów. Nasza specjalność to montaż wykładzin różnego rodzaju. Układamy zarówno wykładziny biurowe w rolkach i płytkach a także wykładziny pcv i panele LVT. Świadczymy także usługi związane z demontażem i utylizacją starych wykładzin, prac związanych z odpowiednim przygotowaniem podłoża pod przyszłe wykładziny oraz montażem niezbędnych listew wykończeniowych przyściennych i progowych.
✔ Zajmujemy się też montażem laminowanych paneli podłogowych.
Nasze usługi remontowe, świadczymy w pełnym zakresie tzn. układamy wykładziny zarówno w obiektach w stanie developerskim jak i w istniejących i funkcjonujących biurach, w których należy zdemontować stare podłogi, przygotować podłoże pod nowe wykładziny ew. odświeżyć - odmalować ściany.
Zapewniamy ekipę wykonawczą, która dzięki regularnym szkoleniom producenckim, oferuje w pełni profesjonalny montaż wykładzin i pozostałych materiałów wykończeniowych.
✔ Dla pełnego zadowolenia Klienta, swoje prace jesteśmy w stanie prowadzić w taki sposób, aby nie kolidowało to z godzinami pracy inwestora tj. zarówno w godzinach nocnych jak i w weekendy.
✔ Dodatkowo, potencjalnym Klientom, oferujemy bezpłatną i niezobowiązującą prezentacje wzorów wykładzin podłogowych i pomiary pomieszczeń przeznaczonych do remontu wraz z wyceną prac.
✔ Nasi specjaliści to najlepsi fachowcy w branży, dlatego już dziś skontaktuj się z nami, aby omówić warunki zlecenia.
✔ Oferujemy także malowanie ścian, począwszy od prac przygotowawczych, czyli gruntowania podłoża, a skończywszy na wyborze koloru i dwukrotnym malowaniu. Na życzenie możemy także pomalować dodatkowo drzwi i futryny.
Zachęcamy do kontaktu telefonicznego, osobistego lub drogą e-mailową.
Wypożyczamy próbki
Profesjonalny motaż
Docinamy, obszywamy
Ekspresowa dostawa