wykładziny podłogowe


Wykładziny dywanowe w rolkach.

Nasza oferta dywanowych wykładzin podłogowych w rolkach została podzielona ze względu na czas realizacji zamówień na:

  • wykładziny z dostawą w 24 h ( wykładziny dostarczamy kurierem lub transportem własnym na terenie kraju w 1 - 2 dni robocze w zależności od miejsca dostawy )
  • wykładziny z dostawą od producenta w terminie ok. 7 dni ( raz w tygodniu odbieramy wykładziny z magazynów producenta i po dostarczeniu do naszego magazynu wysyłamy je do Klientów ew. jest możliwość odbioru własnego. )
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wykładzin !

Wykładziny w rolkach dostępne od ręki.


wykładzina dywanowa Superstar, Turbo

Wykładzina podłogowa Superstar i Turbo, to ekonomiczna wersja wykładzin dywanowych stosowanych w biurach o małym natężeniu ruchu.

2018 SUPERSTAR.pdf
2018 TURBO.pdf

Wykładziny igłowane Merlin, Lindau

Igłowane wykładziny obiektowe Merlin  i Lindau, klasy użytkowej 33.

2018 MERLIN.pdf
2018 LINDAU.pdf

Wykładzina biurowa Quartz, Master

Wykładzina podłogowa biurowa Quartz to wykładzina dywanowa pętelkowa klasy użytkowej 32 polecana do biur o średnim natężeniu ruchu. Występuje w szerokości 4m i 5m. Wykładzina Master klasy użytkowej 33 i szerokości 4m.

2018 QUARTZ.pdf
2018 MASTER.pdf

Wykładzina welurowa  Fortesse i Akzento

Wykładzina Fortesse to wykładzina biurowa gabinetowa stosowana także tak jak wykładzina Akzento w hotelach i pensjonatach.

2018 FORTESSE.pdf
2018 AKZENTO.pdf

Wykładziny na zamówienie dostępne w ok. 7 dni.


Cotygodniowe dostawy wykładzin dywanowych w rolkach i płytek dywanowych biurowych a także wykładzin pcv i paneli LVT od renomowanych europejskich producentów wykładzin podłogowych, pozwalają nam na szybką realizację zamówień. 

Naszym atutem jest dostawa wszystkich potwierdzonych do końca wtorków zamówień wykładzin w terminie 7 dni tj. we wtorek - środę następnego tygodnia. Wyjątkiem są przerwy związane z dniami świątecznymi :-)